קרוואנים נגררים להשכרה

קרוואנים נגררים להשכרה

הבילוי בקרוואנים אינו חדש גם בישראל אבל בשנים האחרונות גוברת הנטייה של רבים להעדיף את האפשרות הזאת על פני שכירת חדרים במקומות מסודרים כדי לנפוש. במתחם שלנו אנחנו מציעים כמה אפשרויות נופש בקרוואנים לפי בחירתכם ולפי ההעדפה שלכם. רוב הנופשים באים לכאן ללינה בקרון מצויד ומאובזר היטב ובנוחות, ונשארים כאן לנפוש או לטייל בסביבה. קיימת גם אפשרות של קרוואנים נגררים להשכרה או השכרת קרוואן ללילה  שאותם אפשר לרכב שלכם ולנסוע ברחבי האזור וללון בחניונים המיועדים לכך.

קרוואנים נוחים בסטנדרט גבוה

הקרוואנים שלנו מיוצרים בישראל ולפי הזמנה, כך שאפשר להיות בטוחים שתמצאו כאן את הסטנדרטים הגבוהים שלנו לאירוח. הם מרווחים יותר ממה שאתם רגילים לראות, מתוכננים לזוג או למשפחה, מאובזרים בכל מה שצריך למטבחון, אם כי לא מבשלים בפנים, ויש שפע של מקומות אחסון לחפצים שלכם לכל משך זמן של שהות. אתם יכולים להחנות את רכבכם ליד הקרוואן ללא תשלום וזה חוסך מכם הוצאות נוספות. המים והחשמל כלולים במחיר והנוחות המרבית והתחושה המפנקת הן חלק מכל החוויה שאנחנו מקפידים עליה. המתחם עצמו ידידותי ומושך אליו אנשים כמוכם שרוצים לנפוש בצורה שונה, חופשית ומשוחררת עם כל הפרטיות אבל גם כשההתחשבות ההדדית חשובה.

למה לנפוש דווקא בקרוואנים בתנועה?

הצורה הייחודית של נופש ושל מגורים מתאימה לאנשים שמחפשים את הדרך הטובה להשתחרר ממסגרת כובלת של מלון או כל מבנה קבוע כדי לקבוע לעצמם את צורת הנופש שלהם. סדר יום שאינו מחויב ללוח הארוחות של המלון, נוף חדש בכל בוקר, הרפתקאות בדרכים, אנשים חדשים ומקומות רחוקים שרק קראו אליהם, כל מה שראינו בסרטים וקראנו בספרים, כל זה מתגשם כאשר משכירים קרוואן בכנרת שאפשר לקחת בהשכרה מחוץ למתחם. אנחנו אמנם משכירים גם קרוואנים ללינה במתחם עצמו אבל מי שרוצה לצאת ללילה ולטייל במרחבי האזור מוזמן לעשות זאת באותם תנאים מעולים של קרוואן נגרר מותאם אישית לכך.

להתנסות בבית על גלגלים לפחות פעם אחת

מכיוון שהסטנדרטים כבר השתדרגו בכל קרוואן שכזה מאז שהם היו הפשוטים והמינימליים ביותר, אנחנו רואים יותר ישראלי ותיירים מעדיפים לגלות את השבילים היפים של ישראל לבדם, לחנות בחניונים שונים שמיועדים לכך ולקבל מאתנו טיפים וכתובות מתאימות לנופש כזה. הקרוואנים נוחים מאוד ויחד עם החיבור לשטח החופשי בחוץ הם מספקים לכם חוויה של הפנים יחד עם החוץ בו זמנית. אתם ישנים בקרוואן שלכם ויושבים בחוץ לאכול ולבשל, מביטים בשקיעה מראש הר או מול הכנרת ואין תחליף לזיכרונות הנהדרים שאתם צוברים בצורה כזאת.

לקחת את הילדים לחופשה מיוחדת

כאשר לוקחים קארוונים להשכרה ללילדים זה הכי כיף לבלות בצורה כזאת ולהסיע אותם ממקום למקום, לנתק אותם מהמסכים ולחבר אותם לטבע ולילדות שלהם מחדש. אין תחליף לכך בשום צורת נופש בעולם והקמפינג על גלגלים הוא כנראה הזיכרון הכי טוב שיהיה לכם מחופשות בכלל.

חופשה משפחתית על שפת הכנרת - החופשה הבאה שלכם

פנקו את עצמכם בחופשה מהסרטים!

דילוג לתוכן