חופשה משפחתית על שפת הכנרת – החופשה הבאה שלכם

קראוונים בכנרת – חופשה משפחתית על שפת הכנרת

מחפשים רעיון לחופשה שלא תשכחו? נמאס ממלונות וחופשות במחיר גבוה? קרוואנים בכנרת – חופשה מיוחדת שתישאר אתכם

חופשה בכנרת לרוב נראית די אותו הדבר – מלון קרוב לחוף אשר עולה לכם מחיר גבוה או להרפתקנים דווקא קמפינג על החוף אשר דורש הרבה הכנות ועלויות כדי להעמיד קפמינג שיהיה גם נוח ולא רק הישרדותי. אנחנו מציעים לכם את הפתרון המיטבי שנותן שילוב מושלם בין השניים – קראוונים בכנרת, שינה פרטית על החוף מבלי לוותר על מיטה נוחה ומזגן.

השכרת קראוונים

טרנד השכרת קראוונים הולך ונהיה נפוץ בארץ כך שאפשר לראות כמות גדולה של משפחות, זוגות או חבורות חברים, שוכרות קראוונים ומעבירות את הלילה בכל מיני מקומות. השכרת קראוונים ניתנת לזמן משתנה, החל מלילה אחד או לחופשות ארוכות יותר בהתאם למה שתרצו. במשך הזמן הזה תקבלו את הקראוון לשירותכם המלא, מאובזר ומוכן להעברת הלילה בין אם זה קראוונים בכנרת או בכל מקום אחר שמתאים לחנייתו.

קרבה לכנרת מבלי לוותר על הנוחות

כאשר מדובר בבחירה לחנות קראוונים בכנרת תתגלה לפניכם חופשה מיוחדת אשר שונה מכל מה שהכרתם. ראשית, תוכלו לחנות על חוף הים בסמוך לים עצמו, כך שתהיה לכם גישה לרחצה מבלי צורך ללכת הרבה. אך בשונה משינה על החוף, קראוונים בכנרת יאפשרו לכם עדיין להיות בתנאים נוחים עם חשמל ומים נקיים זורמים ששייכים רק לכם.

תביאו מה שאתם רוצים

אפשרות נוספת של השכרת קראוונים אשר ודאי תשמח אתכם, היא האפשרות להביא מה שאתם רוצים מתוך כך שיש המון מקום לאחסון וגם מקום מוגן מפני חול ומים בשונה משינה באוהל על החוף. בנוסף על כך, לא תצטרכו להתפשר על אוכל ושתייה ביציאה לחוף אלא תוכלו לנצל את החשמל לקירור ושמירה על מה שתביאו.

השכרת קראוונים בכינרת על שפת הכנרת מאפשרת לכם לקבל חוויה של שינה על החוף בקרבה לכנרת עצמה, מבלי לוותר על נוחות כדוגמת מיטה, מקרר לאוכל והמון מקומות אחסון אשר אוהל לא יספק לכם. התכוננו לחופשה מיוחדת ולא שגרתית!

אווה קראוונים מתמחים בהשכרה ומכירת קראוונים.

חופשה משפחתית על שפת הכנרת - החופשה הבאה שלכם
אז מה היה לנו עד עכשיו?
פוסטים נוספים שאולי יענינו אותך
קרוואן למכירה
חופשה מושלמת בקראוון

קראוונים הם דרך מצוינת למטיילים ליהנות מהחוץ. הם יכולים לצאת להרפתקאות, להספיק להירגע וליהנות מהטבע. חופשות קראוונים מציעות סביבה ייחודית בה תוכלו להיות קרובים אך

קרא עוד »
קראוונים
קרוואנים להשכרה בפסח

קרוואנים להשכרה בפסח הם דרך מצוינת להישאר באמצע האקשן כשאתם בחופשה. קראוונים הם חוויה מיוחדת במינה. הם הדרך המושלמת ליהנות מהשהייה שלך במדינה מבלי שתצטרך

קרא עוד »
קראוונים למכירה
קרוואנים על נחל

השכרת קרוואנים היא דרך מצוינת לבלות לילה או שניים. לרוב הם מושכרים לפרקי זמן קצרים וניתן למצוא אותם בכל חניון קרוואנים בארץ. חניוני קרוואנים ממוקמים

קרא עוד »

פנקו את עצמכם בחופשה מהסרטים!

דילוג לתוכן