חופשה משפחתית על שפת הכנרת – החופשה הבאה שלכם

קראוונים בכנרת – חופשה משפחתית על שפת הכנרת

מחפשים רעיון לחופשה שלא תשכחו? נמאס ממלונות וחופשות במחיר גבוה? קרוואנים בכנרת – חופשה מיוחדת שתישאר אתכם

חופשה בכנרת לרוב נראית די אותו הדבר – מלון קרוב לחוף אשר עולה לכם מחיר גבוה או להרפתקנים דווקא קמפינג על החוף אשר דורש הרבה הכנות ועלויות כדי להעמיד קפמינג שיהיה גם נוח ולא רק הישרדותי. אנחנו מציעים לכם את הפתרון המיטבי שנותן שילוב מושלם בין השניים – קראוונים בכנרת, שינה פרטית על החוף מבלי לוותר על מיטה נוחה ומזגן.

השכרת קראוונים

טרנד השכרת קראוונים הולך ונהיה נפוץ בארץ כך שאפשר לראות כמות גדולה של משפחות, זוגות או חבורות חברים, שוכרות קראוונים ומעבירות את הלילה בכל מיני מקומות. השכרת קראוונים ניתנת לזמן משתנה, החל מלילה אחד או לחופשות ארוכות יותר בהתאם למה שתרצו. במשך הזמן הזה תקבלו את הקראוון לשירותכם המלא, מאובזר ומוכן להעברת הלילה בין אם זה קראוונים בכנרת או בכל מקום אחר שמתאים לחנייתו.

קרבה לכנרת מבלי לוותר על הנוחות

כאשר מדובר בבחירה לחנות קראוונים בכנרת תתגלה לפניכם חופשה מיוחדת אשר שונה מכל מה שהכרתם. ראשית, תוכלו לחנות על חוף הים בסמוך לים עצמו, כך שתהיה לכם גישה לרחצה מבלי צורך ללכת הרבה. אך בשונה משינה על החוף, קראוונים בכנרת יאפשרו לכם עדיין להיות בתנאים נוחים עם חשמל ומים נקיים זורמים ששייכים רק לכם.

תביאו מה שאתם רוצים

אפשרות נוספת של השכרת קראוונים אשר ודאי תשמח אתכם, היא האפשרות להביא מה שאתם רוצים מתוך כך שיש המון מקום לאחסון וגם מקום מוגן מפני חול ומים בשונה משינה באוהל על החוף. בנוסף על כך, לא תצטרכו להתפשר על אוכל ושתייה ביציאה לחוף אלא תוכלו לנצל את החשמל לקירור ושמירה על מה שתביאו.

השכרת קראוונים בכינרת על שפת הכנרת מאפשרת לכם לקבל חוויה של שינה על החוף בקרבה לכנרת עצמה, מבלי לוותר על נוחות כדוגמת מיטה, מקרר לאוכל והמון מקומות אחסון אשר אוהל לא יספק לכם. התכוננו לחופשה מיוחדת ולא שגרתית!

אווה קראוונים מתמחים בהשכרה ומכירת קראוונים.

חופשה משפחתית על שפת הכנרת - החופשה הבאה שלכם
אז מה היה לנו עד עכשיו?
פוסטים נוספים שאולי יענינו אותך
השכרה ומכירת קראוונים
קרוואנים על נחל

השכרת קרוואנים היא דרך מצוינת לבלות לילה או שניים. לרוב הם מושכרים לפרקי זמן קצרים וניתן למצוא אותם בכל חניון קרוואנים בארץ. חניוני קרוואנים ממוקמים

קרא עוד »
קראוונים להשכרה ומכירה
כמה עולה להשכיר קראוון?

מאמר זה ייתן לכם את התשובה לשאלה כמה עולה השכרת קרוואן. אנו נבחן את סוגי הקרוואנים השונים, מה אתה צריך לעשות לפני ההשכרה ומה כלול

קרא עוד »
קרוואנים על הים
קרוואנים על הים

אנשים רבים אוהבים לבלות בטבע, בין אם זה פיקניק בחורשה או בפארק, טיול בשמורות טבע ואפילו על חוף הים. יחד עם זאת יש אנשים אשר

קרא עוד »

פנקו את עצמכם בחופשה מהסרטים!

דילוג לתוכן