מתחמי קרוואנים

קראוונים, אותו בית קטן על גלגלים, מאוד מוכר ונפוץ בשימוש בעולם בין אם באירופה, ארצות הברית ועוד, הפך להיות יותר ויותר נפוץ גם בארץ והשימוש בו הולך מיום ליום והיום אפשר למצוא בארץ אתרים בהם ניתן לחנות עם קרוואנים אשר מיועדים לאנשים המחזיקים קרוואן באופן פרטי ומקומות אשר מציעים השכרת קרוואן ללילה למשל ועוד.

מה כולל קרוואן

קרוואן זהו למעשה סוג של בית קטן על גלגלים, הוא יכול להיות מסוג כזה שמתחבר לרכב על ידי נגרר או שהוא כלי הרכב עצמו. הוא מגיע בגדלים שונים ויכול להתאים לשני אנשים ועד למשפחות, הוא כולל בתוכו מיטות ללינה, מטבח, מקלחת ושירותים ומהווה לאנשים רבים פתרון לשינה כאשר הם נוסעים לטיול בשטח ומעדיפים להימנע משינה בצימר, בית מלון וכדומה. בשל כך הוא זקוק למקור מתח חשמלי אשר מאפשר להשתמש במה שהוא מציע ואתרים רבים המציעים חנייה לקרוואנים מציעים בין היתר גם נקודות חיבור לחשמל ולעיתים גם חיבור למים.

מתחי קרוואנים, מה זה אומר בדיוק

המתח החשמלי הוא מתח שונה ממדינה למדינה. במדינות שונות בעולם שקעי החשמל הינם שונים, המתח שעובר בהם הוא שונה ולכן כאשר נוסעים לחוץ לארץ יש מדינות שצריך לקחת מתאם מיוחד לחשמל. מתח החשמל בישראל הוא של 220V ולמתח זה מותאמים הקרוואנים השונים שמוצעים בארץ כך שיוכלו להתחבר לנקודות החשמל באתרי השהייה אך גם בקרוואנים אותם שוכרים ממקומות המציעים השכרת קרוואנים למספר ימים או באתרים המציעים למשל קרוואנים להשכרה בכינרת כאשר מחפשים מתחם שהייה באזור זה.

איפה כדאי לקנות או לשכור קרוואנים מותאמי מתח לארץ

כאשר מחפשים לקנות או לשכור קרוואן בין אם ללילה אחד ובין אם למספר ימים חשוב לפנות למקום מקצועי ובעל ניסיון וידע אשר יגרום לחוויה בלתי נשכחת כמו למשל אווה קראוונס. כאשר פונים לאווה קראוונס יודעים שמקבלים שירות מקצועי היודע להתאים את סוג הקרוואן לצרכים האישיים של כל אחד ואחד ובכך להבטיח חוויה בלתי נשכחת בין אם מדובר על השכרה חד פעמית או על רכישה של קרוואן.

 

 

מתחמי קראוון
אז מה היה לנו עד עכשיו?
פוסטים נוספים שאולי יענינו אותך
קרוואנים על הים
קרוואנים על הים

אנשים רבים אוהבים לבלות בטבע, בין אם זה פיקניק בחורשה או בפארק, טיול בשמורות טבע ואפילו על חוף הים. יחד עם זאת יש אנשים אשר

קרא עוד »
מתחמי קראוון
מתחמי קרוואנים

קראוונים, אותו בית קטן על גלגלים, מאוד מוכר ונפוץ בשימוש בעולם בין אם באירופה, ארצות הברית ועוד, הפך להיות יותר ויותר נפוץ גם בארץ והשימוש

קרא עוד »

פנקו את עצמכם בחופשה מהסרטים!

דילוג לתוכן